Informacje dotyczące rocznego kursu stacjonarnego z

MATEMATYKI
poziom podstawowy

do Matury 2024

GRUPY ROCZNE STACJONARNE Z MATEMATYKI PODSTAWOWEJ

  • grupa MP1 z zajęciami w poniedziałki, w godz. 16:15-17:30 (75 min.);
    prowadząca mgr Jolanta Drogoń; pierwsze zajęcia 11 września 2023 r.

MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ ZAJĘĆ

W przypadku wskazanych kursów stacjonarnych jest to Centrum Edukacyjne Off Course, ul. Wspólna 56 (2 piętro), 00-684 Warszawa; jak do nas dotrzeć?

DŁUGOŚĆ I OKRES TRWANIA KURSU

Kursy rozpoczną się w drugim tygodniu września 2023 r., a zakończą w połowie kwietnia 2024 r.
Materiał objęty podstawą programową z matematyki na poziomie podstawowym będzie realizowany w trakcie:

 

  • 25 zajęć lekcyjnych – każde trwające 75 min.

Dodatkowo cały rozkład kursu wraz z tematami będzie dostępny dla kursanta w dzienniku elektronicznym, do którego dostęp damy na pierwszych zajęciach.

LICZEBNOŚĆ GRUP

W grupach rocznych stacjonarnych z matematyki na poziomie podstawowym limit miejsc to 20 kursantów.

ZAKRES MATERIAŁU

Kurs z matematyki na poziomie podstawowym obejmuje całość podstawy programowej na poziomie podstawowym obowiązującej na maturze w 2024 r. zarówno w formule 2023, jak i 2015 (uwaga dla osób z formuły 2015 – poza drobnymi elementami, o które poszerzona została formuła 2023, kurs absolutnie nadaje się do przygotowania do matury w formule 2015).
 
Ze względu na fakt, iż matematyka na poziomie podstawowym jest obowiązkowym przedmiotem zdawanym na maturze i każdy uczeń musi realizować ten przedmiot w szkole, nasze zajęcia mają typowy powtórkowo-utrwalający charakter kursu. Podczas zajęć zakładamy, że kursant miał już przerobiony materiał w szkole, a na kursie powtórzy, usystematyzuje i utrwali wiedzę.

MATERIAŁY DO ZAJĘĆ

Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje od nas skrypty z miejscem na robienie notatek z części teoretycznej tematu (alternatywnie można mieć swój zeszyt) oraz pakiet wydrukowanych zadań dobranych przez naszych prowadzących, które wspólnie będą rozwiązywane podczas zajęć.

PRACE DOMOWE

Uczniowie po zajęciach otrzymają wydrukowane pakiety zadań do zrobienia w domu (pakiety te będą również dostępne w pliku .PDF na naszej platformie). Po rozwiązaniu zadań kursanci na naszej platformie będą mogli uzupełnić swoje odpowiedzi w systemie, który automatycznie sprawdzi ich poprawność i od razu zaznaczy dobre odpowiedzi, a wskaże złe.

MATURY PRÓBNE

Kursanci pod koniec kursu będą mieli możliwość napisania jednego arkusza matury próbnej (matury nie są obowiązkowe, ale zachęcamy do ich pisania). Termin pisania matury będzie zaproponowany w miarę postępu kursu. Co do zasady proponujemy pisanie matur próbnych w ustalone niedziele o godzinie 10:00; w przypadku, gdy dany termin nie będzie pasować – należy ustalić termin alternatywny z sekretariatem ucznia. Matura próbna będzie sprawdzona i oceniona zgodnie z kryteriami jak na egzaminie maturalnym, a następnie omówiona podczas ostatnich zajęć.

NAGRANIA PRZERABIANYCH TEMATÓW

Od września 2023 kursanci będą systematycznie uzyskiwać dostęp do nagrań kursu online z matematyki na poziomie podstawowym. Nagrania będą dostępne aż do samej matury i będzie można z nimi powtarzać materiał.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Odrabianie zajęć nie jest niemożliwe ze względu na jedną grupę, jaką otworzymy w roku szkolnym 2023-2024. W celu umożliwienia przerobienia brakującego materiału, uczniowie uzyskują dostęp do nagrań wszystkich zajęć kursu online.

OKRES WYPOWIEDZENIA UMOWY

Ze względu na charakter zawierania umowy (tryb zdalny) przez pierwsze 14 dni od zawarcia umowy można odstąpić od umowy z dnia na dzień. Po tym czasie obowiązuje okres wypowiedzenia, który dla grupy rocznej stacjonarnej wynosi 15 dni.

KOSZT KURSU

Koszt kursu obejmuje jednorazowe wpisowe oraz opłatę podstawową, która domyślnie jest rozbita na 8 równych miesięcznych rat (z płatnościami w okresach wrzesień 2023 – kwiecień 2024 r.). Dokładna informacja o wysokości tych opłat jak i o harmonogramie płatności będzie we wzorze umowy, który prześlemy wraz z innymi dokumentami w przypadku otrzymania wstępnej decyzji o przystąpieniu do kursu. W przypadku, gdy jest to zapis na drugi kurs/na dwa kursy – obowiązuje zniżka 10% na obydwa kursy, na pokrywający się okres kursów (w takim wypadku prześlemy szczegółowy, indywidualny harmonogram, uwzględniający wszystkie umowy oraz naliczony rabat).
 
  • jednorazowe wpisowe (w przypadku zapisu na więcej niż jeden przedmiot opłata wpisowa jest płatna za każdy kurs z osobna): 100 zł
  • opłata podstawowa za pełen kurs (zapytaj o aktualny koszt kursu): 8 miesięcznych rat po 240 zł (łącznie: 1 920 zł)
 
W razie pytań, jeśli coś jest niejasne lub potrzebują Państwo więcej informacji – zapraszamy do kontaktu.
 
Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszego kanału YouTube, gdzie można znaleźć wykłady z wybranych tematów naszych prowadzących: https://www.youtube.com/@OffCourseEDU

ZGŁOSZENIE ZAPISU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
(np. grupy alternatywne)

Uwaga, przesłanie chęci zapisu nie jest równoważne z zapisem do danej grupy.

Po otrzymaniu zgłoszenia:

  • sprawdzimy aktualny stan wolnych miejsc w danej grupie i emailowo powiadomimy o dokonaniu rezerwacji miejsca na czas dopełnienia formalności zapisów lub prześlemy informację o braku miejsc
  • w przypadku dostępności miejsc prześlemy na wskazany adres email dalsze informacje dotyczące formalnego zapisu na kurs i zawarcia umowy