Kursy Off Course organizowane są od 2014 roku

Początkowo w Off Course organizowaliśmy kursy przygotowujące do matury z biologii i chemii. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych kursantów starannie rozwijaliśmy ofertę prowadzonych zajęć.

Zgodnie z oczekiwaniami uczniów i rodziców, w 2015 roku otworzyliśmy kursy z zajęciami z fizyki i matematyki, które obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Od czasu powstania szkoły na naszych zajęciach mieliśmy przyjemność kształcić wielu młodych ludzi, którzy dostali się na wymarzone kierunki studiów, bowiem każdego roku dokładamy wszelkich starań, by poziom przygotowania naszych uczniów do egzaminów maturalnych sięgał 100% ich potencjału i możliwości.

Obecnie jesteśmy Centrum Edukacyjnym

Od 2020 roku prowadzimy nasze kursy w ramach dwóch placówek edukacyjnych: oświatowo-wychowawczej oraz kształcenia ustawicznego [zobacz więcej].
Opieka kuratoryjna przyczynia się do utrzymania jakości nauczania na najwyższym poziomie.

Cały potencjał naszego Centrum Edukacyjnego skupiony jest na nauczaniu przedmiotów z grupy “science”, co pozwala nam na specjalizację w przygotowaniach młodych ludzi do dostania się na kierunki medyczne, nauk ścisłych i przyrodniczych.

Praca z nami polega na…

Nasze zajęcia to nie tylko omawianie treści programowych. Uczymy także jak rozwiązywać zadania maturalne, ćwiczymy formy odpowiedzi na polecenia zawarte w arkuszach egzaminacyjnych, a także dyskutujemy nad sposobem oceniania tych odpowiedzi. Dodatkowo zadajemy systematyczne prace domowe i organizujemy matury próbne wraz z ich późniejszym omówieniem. Aby lepiej wyćwiczyć technikę pisania odpowiedzi egzaminacyjnych organizujemy warsztaty z analizy zadań maturalnych, planowania doświadczeń oraz praktyczne zajęcia laboratoryjne.

Niezależnie od tego, czy kursant realizuje w szkole dane przedmioty na poziomie rozszerzonym czy nie, Off Course daje możliwość pełnego przygotowania do egzaminu maturalnego, którego wynik pozwoli na dostanie się na wybrane kierunki studiów.

Nasza lokalizacja

LOKALIZACJA