Informacje dotyczące kursu poprawkowego online z

BIOLOGII

do Matury 2024

GRUPA ROCZNA POPRAWKOWA ONLINE Z BIOLOGII

 • grupa BP8 z zajęciami w piątki w godz. 10:30-13:00 (2 x 70 min + 10 min. przerwy);
  prowadzący dr Michał Jóźwiak;
  pierwsze zajęcia tej grupy będą w dniu  6 października 2023 r.

MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ ZAJĘĆ

Platforma edukacyjna Off Course.

DŁUGOŚĆ I OKRES TRWANIA KURSU

Kurs rozpocznie się w pierwszym tygodniu października 2023 r., a zakończy w połowie kwietnia 2024 r.
Materiał objęty podstawą programową z biologii będzie realizowany w trakcie:
 
 • udostępnianych (wraz z postępem kursu) nagrań kursu online 2022/23
 • 22 spotkań online trwających 2 x 70 min. z przerwą 10 min.
 • nagrań warsztatów z czasowników operacyjnych (w gratisie)

Dodatkowo cały rozkład kursu wraz z tematami będzie dostępny dla kursanta w dzienniku elektronicznym, do którego dostęp będziemy rozsyłać mailowo po rozpoczęciu kursu.

ZAKRES MATERIAŁU

Kurs powtórkowy z biologii obejmuje całość podstawy programowej na poziomie rozszerzonym obowiązującej na maturze w 2023 r. zarówno w formule 2023, jak i 2015 (uwaga dla osób z formuły 2015 – poza drobnymi elementami, o które poszerzona została formuła 2023, kurs absolutnie nadaje się do przygotowania do matury w formule 2015).
 
Kurs zakłada samodzielne przygotowanie się do zajęć poprzez przerobienie tematu z filmami, a następnie aktywne uczestniczenie w zajęciach o charakterze powtórkowo-utrwalającym, ale również utrzymanych w charakterze zadawania pytań przez prowadzącego i pokazywania, jak zdobyta wiedza może zostać użyta w zadaniach.

MATERIAŁY DO ZAJĘĆ

Do każdych zajęć uczeń otrzyma udostępniony plik .pdf do pobrania i wydrukowania. Będą to nasze autorskie skrypty zawierające miejsce do robienia notatek, nanoszenia uwag, rysowania schematów, itp., na podstawie których prowadzony był kurs 2022/23 – z materiałami pracujemy samodzielnie na filmach, aby podczas zajęć live skupić się na dyskusji i powtórce, a nie na robieniu notatek.

PRACE DOMOWE

Uczeń razem z właściwym kursem otrzymuje dostęp do kursu „Prace domowe”, gdzie po zrealizowanym temacie będą udostępniane prace domowe do rozwiązania. Nasze prace domowe składają się w części z zadań zamkniętych sprawdzających wiedzę z danego tematu, a w części z maturalnych zadań otwartych sprawdzających rozumienie treści oraz umiejętność pisania odpowiedzi. Każda praca domowa jest indywidualnie sprawdzana przez nauczyciela i opatrywana komentarzem.

NAGRANIA PRZERABIANYCH TEMATÓW

Kursanci będą systematycznie uzyskiwać dostęp do nagrań kursu online z biologii. Nagrania będą dostępne aż do samej matury i będzie można z nimi powtarzać materiał.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Odrabianie zajęć jest niemożliwe. W celu umożliwienia przerobienia brakującego materiału, uczniowie uzyskają dostęp do nagranych zajęć kursu poprawkowego (poza filmami kursu z zeszłego roku).

OKRES WYPOWIEDZENIA UMOWY

Ze względu na charakter zawierania umowy (tryb zdalny) przez pierwsze 14 dni od zawarcia umowy można odstąpić od umowy z dnia na dzień. Po tym czasie obowiązuje okres wypowiedzenia, który dla grupy rocznej online wynosi 30 dni.

KOSZT KURSU

Koszt kursu obejmuje jednorazowe wpisowe oraz opłatę podstawową, która domyślnie jest rozbita na 8 równych miesięcznych rat (z płatnościami w okresach wrzesień 2023 – kwiecień 2024 r.). Dokładna informacja o wysokości tych opłat jak i o harmonogramie płatności będzie we wzorze umowy, który prześlemy wraz z innymi dokumentami w przypadku otrzymania wstępnej decyzji o przystąpieniu do kursu. W przypadku, gdy jest to zapis na drugi kurs/na dwa kursy – obowiązuje zniżka 10% na obydwa kursy, na pokrywający się okres kursów (w takim wypadku prześlemy szczegółowy, indywidualny harmonogram, uwzględniający wszystkie umowy oraz naliczony rabat).
 
 • jednorazowe wpisowe (w przypadku zapisu na więcej niż jeden przedmiot opłata wpisowa jest płatna za każdy kurs z osobna): 75 zł
 • opłata podstawowa: 7 miesięcznych rat po 350 zł (łącznie: 2 450 zł)
 
W razie pytań, jeśli coś jest niejasne lub potrzebują Państwo więcej informacji – zapraszamy do kontaktu.
 
Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszego kanału YouTube, gdzie można znaleźć wykłady z wybranych tematów naszych prowadzących: https://www.youtube.com/@OffCourseEDU

ZGŁOSZENIE ZAPISU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
(np. grupy alternatywne)

Uwaga, przesłanie chęci zapisu nie jest równoważne z zapisem do danej grupy.

Po otrzymaniu zgłoszenia:

 • sprawdzimy aktualny stan wolnych miejsc w danej grupie i emailowo powiadomimy o dokonaniu rezerwacji miejsca na czas dopełnienia formalności zapisów lub prześlemy informację o braku miejsc
 • w przypadku dostępności miejsc prześlemy na wskazany adres email dalsze informacje dotyczące formalnego zapisu na kurs i zawarcia umowy