Kurs streamingowy z BIOLOGII (Matura 2023)

Informacje o kursie

Przedmiot:

Rodzaj kursu:

Kurs prowadzą

Michał Jóźwiak Michał Jóźwiak
Anna Palińska Anna Palińska

Postęp kursu

Ogłoszenia

KURSY DO MATURY 2023 SIĘ ZAKOŃCZYŁY

Powodzenia na maturze 11.05.2023 👍

Jeśli widzisz ten napis – oznacza to, że nie jesteś zalogowany.


Prosimy o dołączenie do grupy kursowej na Facebooku [kliknij tutaj] w celu usprawnienia komunikacji

W razie jakichkolwiek problemów technicznych piszcie od razu do nas do sekretariatu (798 048 248) albo na messengerze na stronie
– pomoc techniczno-organizacyjna czuwa podczas webinarów 👍


Kurs streamingowy – zasady korzystania

Lekcje na żywo

 • W lekcji „Stream” znajdziesz dostęp do transmisji na żywo zajęć z grup online.
  (pod okienkiem streamu znajdziesz datę i temat najbliższej lekcji, natomiast materiały w formie pdf znajdziesz w odpowiedniej lekcji)
 • Możesz na żywo uczestniczyć w streamie z danej grupy, ale nie możesz uczestniczyć w dyskusji.
 • Po zakończonym streamie rozkład kolejnych spotkań wraz z materiałami w lekcjach będą aktualizowane.

Nagrania przerobionych tematów

 • Po około tygodniu w danej lekcji będziemy udostępniać najlepsze nagrania z tematów, które odbyły się na streamach (będą to wybrane przez nas najlepsze nagrania, które mogą pochodzić z innych grup).
 • W lekcji znajdziesz też materiały do filmu, więc jeśli opuścisz stream live to i tak będziesz mieć dostęp do materiałów i filmów z danego tematu, które będą dostępne do końca trwania Twojej subskrypcji.

Omówienia matur próbnych

 • Aby móc w pełni uczestniczyć w omówieniu dwóch matur próbnych kursów rocznych (będą to zajęcia o charakterze nauki pisania odpowiedzi maturalnych) w ramach materiałów udostępnimy Ci plik z zadaniami do pobrania na około tydzień przed zajęciami omówienia matury.
  Najlepiej jest rozwiązać wcześniej samodzielnie arkusz, aby potem uczestniczyć w omówieniu słuchając wskazówek egzaminatora.

UWAGA!

 • Lekcje w kursie są ułożone w kolejności tematycznej, a nie chronologicznej (czasem będą „otwierały się” nie w tej kolejności, w jakiej są zamieszczone w spisie, dlatego trzeba czuwać nad grafikiem zajęć).
 • Kliknięcie przycisku „Oznacz lekcję jako ukończoną” w każdej lekcji spowoduje, że jej nazwa w spisie się wykreśli. Jest to jedynie graficzne oznaczenie ukończonej lekcji, która cały czas jest dla Ciebie dostępna (nie martw się tym, że będzie przekreślona). Oznaczanie lekcji jako ukończonej powoduje, że wskaźnik postępu kursu będzie się zwiększać, co pokaże Ci Twój progres nauki i zmotywuje Cię do systematycznej pracy.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.