Informacje dotyczące rocznego kursu online z

MATEMATYKI
poziom podstawowy

do Matury 2024

GRUPY ROCZNE ONLINE Z MATEMATYKI PODSTAWOWEJ

  • grupa MP8 z zajęciami w poniedziałki, w godz. 17:45-19:00 (75 min.);
    prowadząca mgr Jolanta Drogoń; pierwsze zajęcia 11 września 2023 r.

MIEJSCE ODBYWANIA SIĘ ZAJĘĆ

Platforma edukacyjna Off Course.

DŁUGOŚĆ I OKRES TRWANIA KURSU

Kursy rozpoczną się w drugim tygodniu września 2023 r., a zakończą w połowie kwietnia 2024 r.
Materiał objęty podstawą programową z matematyki na poziomie podstawowym będzie realizowany w trakcie:

 

  • 25 zajęć lekcyjnych – każde trwające 75 min.

Dodatkowo cały rozkład kursu wraz z tematami będzie dostępny dla kursanta w dzienniku elektronicznym, do którego dostęp będziemy rozsyłać mailowo do końca września.

ZAKRES MATERIAŁU

Kurs z matematyki na poziomie podstawowym obejmuje całość podstawy programowej na poziomie podstawowym obowiązującej na maturze w 2024 r. zarówno w formule 2023, jak i 2015 (uwaga dla osób z formuły 2015 – poza drobnymi elementami, o które poszerzona została formuła 2023, kurs absolutnie nadaje się do przygotowania do matury w formule 2015).
 
Ze względu na fakt, iż matematyka na poziomie podstawowym jest obowiązkowym przedmiotem zdawanym na maturze i każdy uczeń musi realizować ten przedmiot w szkole, nasze zajęcia mają typowy powtórkowo-utrwalający charakter kursu. Podczas zajęć zakładamy, że kursant miał już przerobiony materiał w szkole, a na kursie powtórzy, usystematyzuje i utrwali wiedzę.

MATERIAŁY DO ZAJĘĆ

Do każdych zajęć uczeń otrzyma udostępniony plik .pdf do pobrania i wydrukowania. Będzie to pakiet wydrukowanych zadań dobranych przez naszych prowadzących, które wspólnie będą rozwiązywane podczas zajęć.

PRACE DOMOWE

Uczniowie uzyskają dostęp do dodatkowego kursu „Prace domowe”, gdzie w postaci .PDF zamieszczone będą pakiety zadań do samodzielnego rozwiązania. Po rozwiązaniu zadań kursanci będą mogli uzupełnić swoje odpowiedzi w systemie, który automatycznie sprawdzi ich poprawność i od razu zaznaczy dobre odpowiedzi, a wskaże złe.

MATURY PRÓBNE

Kursanci nie będą mieli możliwości napisania matury próbnej sprawdzanej przez nauczyciela, ale odpowiednio wcześniej udostępnimy próbny arkusz, który będzie omawiany (rozwiązywany) podczas ostatnich zajęć.

NAGRANIA PRZERABIANYCH TEMATÓW

Kursanci będą systematycznie uzyskiwać dostęp do nagrań kursu online z matematyki na poziomie podstawowym. Nagrania będą dostępne aż do samej matury i będzie można z nimi powtarzać materiał.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Odrabianie zajęć jest niemożliwe. W celu umożliwienia przerobienia brakującego materiału, uczniowie uzyskają dostęp do nagrań z danego tematu.

OKRES WYPOWIEDZENIA UMOWY

Ze względu na charakter zawierania umowy (tryb zdalny) przez pierwsze 14 dni od zawarcia umowy można odstąpić od umowy z dnia na dzień. Po tym czasie obowiązuje okres wypowiedzenia, który dla grupy online wynosi 30 dni.

KOSZT KURSU

Koszt kursu obejmuje jednorazowe wpisowe oraz opłatę podstawową, która domyślnie jest rozbita na 8 równych miesięcznych rat (z płatnościami w okresach wrzesień 2023 – kwiecień 2024 r.). Dokładna informacja o wysokości tych opłat jak i o harmonogramie płatności będzie we wzorze umowy, który prześlemy wraz z innymi dokumentami w przypadku otrzymania wstępnej decyzji o przystąpieniu do kursu. W przypadku, gdy jest to zapis na drugi kurs/na dwa kursy – obowiązuje zniżka 10% na obydwa kursy, na pokrywający się okres kursów (w takim wypadku prześlemy szczegółowy, indywidualny harmonogram, uwzględniający wszystkie umowy oraz naliczony rabat).
 
  • jednorazowe wpisowe (w przypadku zapisu na więcej niż jeden przedmiot opłata wpisowa jest płatna za każdy kurs z osobna): 75 zł
  • opłata podstawowa za pełen kurs (zapytaj o aktualny koszt kursu):
    • 8 miesięcznych rat po 190 zł (łącznie: 1 520 zł)
 
W razie pytań, jeśli coś jest niejasne lub potrzebują Państwo więcej informacji – zapraszamy do kontaktu.
 
Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszego kanału YouTube, gdzie można znaleźć wykłady z wybranych tematów naszych prowadzących: https://www.youtube.com/@OffCourseEDU

ZGŁOSZENIE ZAPISU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
(np. grupy alternatywne)

Uwaga, przesłanie chęci zapisu nie jest równoważne z zapisem do danej grupy.

Po otrzymaniu zgłoszenia:

  • sprawdzimy aktualny stan wolnych miejsc w danej grupie i emailowo powiadomimy o dokonaniu rezerwacji miejsca na czas dopełnienia formalności zapisów lub prześlemy informację o braku miejsc
  • w przypadku dostępności miejsc prześlemy na wskazany adres email dalsze informacje dotyczące formalnego zapisu na kurs i zawarcia umowy